Безкоштовна довідково-інформаційна платформа правових консультацій

А ви вже скористалися послугою «WikiLegalАid»?

WikiLegalАid  - безкоштовна довідково-інформаційна платформа правових консультацій, яка доступна кожному. Якщо у вас виникло правове питання, а часу звернутися до юристів немає, спробуйте віднайти відповідь на нього, зайшовши за посиланням: https://wiki.legalaid.gov.ua/

Довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань. Потрібно мати лише доступ до мережі Інтернет.

Як знайти відповідь на правове питання?

Спосіб 1.  За категоріями.

Зайшовши на сайт «WikiLegalАid у відкритому вікні обираємо розділ «Категорії  WikiLegalАid».

Зміст розділу «Категорії WikiLegalAid» наступний:

1. Галузь права (основна);
  2. Суб’єкти звернень (додаткова)
  3. Суб’єкти розгляду звернень (додаткова)
  4. Пільги та інші гарантії, встановлені законом.(додаткова)
  5. Зразки документів правового та процесуального характеру(додаткова)

Спосіб 2.  За допомогою рядку пошуку:

• За назвою правової консультації за умови, що консультанту відома точна назва такої консультації;
  • За коренем (частиною) слова використовуючи магічну зірочку * (наприклад, корінь слова дієздатність – дієздат*. Можна використовувати декілька зірочок – дієздат* неповно літ*).

ВАЖЛИВО! Правова консультація носить інформаційний характер та не може безумовно застосовуватися в кожному конкретному випадку.

Також безоплатну правовою допомогою можна отримати звернувшись за адресою: м. Чортків, вул. С. Бандери, 20; тел.: (03552) 2-09-50,

м. Борщів, вул. Шевченка, 20 а, тел.: (03541) 2-28-80;

м. Бучач, майдан Волі, 1, тел.: (03544) 2-11-26;

смт. Гусятин, вул. Суходільська, 7, тел.: (03557) 2-18-90;

м. Заліщики, вул. С. Бандери, 38, тел.: (03554) 2-21-33;

м. Монастириська, вул. Шевченка, 12А, тел.: (03555) 2-12-72.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).