Монастириська районна рада

Оновлено договір про подання електронних документів до ФССУ

Переглядів: 697

Для подання до Фонду соціального страхування України електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням робочого органу виконавчої дирекції ФССУ відповідний договір.

Наказом виконавчої дирекції Фонду від 26.08.2020 № 415-од зазначений примірний договір щодо подання електронних документів було затверджено у новій редакції. Внесені зміни приводять договір у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Договори проподанняелектроннихдокументівдоФондусоціальногострахуванняУкраїни, укладені в попередні періоди, є чинними і не потребують переоформлення.

Дія договорупоширюєтьсяназаяву-розрахуноктаповідомленняпровиплатукоштівзастрахованимособамзаформамизгідноізПорядкомфінансуваннястрахувальниківдлянаданняматеріальногозабезпеченнязастрахованимособамузв’язкузтимчасовоювтратоюпрацездатностітаокремихвиплатпотерпілимнавиробництвізарахуноккоштівФондусоціальногострахуванняУкраїни, затвердженіпостановоюправлінняФондусоціальногострахуванняУкраїнивід 19.07.2018 № 12.

Примірний договір

Нагадаємо, подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

 

 

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

 « повернутися до списку новин