Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській міській раді

МОНАСТИРИСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

СОРОК П’ЯТА  СЕСІЯ

ПОЗАЧЕРГОВА

Р І Ш Е Н Н Я

20 жовтня 2020 року                                                          м. Монастириська                                №525

Про передачу майна спільної власності

територіальних громад сіл, селища,

міста Монастириського району Монастириській  міській раді

Розглянувши клопотання Монастириської міської ради від 05.08.2020 №973/02-20  про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району, відповідно до ст. 140, 142 Конституції України, пунктів 19, 20 частини 1 ст. 43, частин 4, 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати до 15 листопада 2020 року (безоплатно) із спільної  власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській міській раді наступне  нерухоме майно:

1.1. Будівлі та споруди за адресою:  вул. Чорновола 28/А, с. Високе,  Монастириський район (Висоцька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

1.2. Будівлі та споруди за адресою: вул. Першотравнева, 70, с. Горожанка, Монастириський район  (Горожанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

1.3. Будівлі та споруди за адресою:  вул. Перемоги, 38,  с. Задарів, Монастириський район (Задарівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

1.4. Будівлі та споруди за адресою: вул. Шевченка, 31/А, с. Устя-Зелене, Монастириський район (Устя-Зеленська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів).

1.5. Будівля за адресою: вул. Шевченка, 30/Б, с. Устя-Зелене, Монастириський район (Устя-Зеленська початкова школа).

1.6. Будівлі та споруди за адресою: вул. Шевченка, 99, с. Григорів, Монастириський район (Григорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів).

1.7. Будівлі та споруди за адресою: вул. Шкільна, 2/А, с. Швейків, Монастириський район (Швейківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів).

1.8. Будівлі та споруди за адресою: вул. Підлісна, 80, с. Яргорів, Монастириський район (Яргорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів).

1.9. Будівля за адресою: вул. С.Бандери, 5, м. Монастириська, Тернопільська область (відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

1.10. Будівля за адресою: вул. Шкільна,  2, м. Монастириська, Тернопільська область (Монастириський районний комунальний палац культури).

1.11. Будівля за адресою: вул. Шевченка, 36, м. Монастириська, Тернопільська область (кінотеатр «Зустріч»).

1.12. Будівля за адресою:  вул. Шевченка, 92, м. Монастириська, Тернопільська область (інфекційний відділ Монастириської центральної районної лікарні).

1.13. Будівля за адресою: вул. Шевченка, 66, м. Монастириська, Тернопільська область (хірургічний відділ Монастириської центральної районної лікарні).

1.14. Будівля за адресою:  вул. Шевченка, 70, м. Монастириська, Тернопільська область (денний стаціонар Монастириської центральної районної лікарні).

1.15. Будівля за адресою: вул. Шевченка, 68, м. Монастириська, Тернопільська область (дитячий відділ  Монастириської центральної районної лікарні).

1.16. Будівля за адресою:  вул. Шевченка, 64, м. Монастириська, Тернопільська область (акушерсько-гінекологічне відділення Монастириської центральної районної лікарні).

1.17. Будівля за адресою: вул. Шевченка, 62, м. Монастириська, Тернопільська область (швидка допомога Монастириської центральної районної лікарні).

1.18. Будівлі за адресою:  вул. Шевченка, 78, м. Монастириська, Тернопільська область (морг, гаражі №1, №2, №3, котельний склад, склад, сарай Монастириської центральної районної лікарні).

1.19. Будівля за адресою: вул. Краснікова, 7, м. Монастириська, Тернопільська область (терапевтичне відділення Монастириської центральної районної лікарні).

1.20. Будівлі та споруди за адресою: вул. Шевченка, 48, с. Устя-Зелене, Монастириський район (колишня Устя-Зеленська дільнична комунальна лікарня).

1.21. Будівля  за адресою:  вул. Поштова, 11, с. Устя-Зелене, Монастириський район (поліклініка колишньої Устя-Зеленської дільничної комунальної лікарні).

1.22. Будівля за адресою: вул. Панська, 1 «а», с.Устя-Зелене (прачечна колишньої Устя-Зеленської дільничної  комунальної лікарні).

1.23. Квартира за адресою: вул. Січових Стрільців, 40, №3, м. Монастириська, Тернопільська область.

1.24. Нежитлове приміщення за адресою: вул. Шевченка,150,  м. Монастириська Тернопільська область.

1.25. Котельня лікарні – об’єкт незавершеного будівництва за адресою: вул. Сонячна, м. Монастириська, Тернопільська область.

1.26. Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров»я та соціальної допомоги по вул. Сонячна,26А м. Монастириська (кадастровий номер 624210100:03:001:0965) із двома будівлями на ній:

• об’єкт незавершеного будівництва лікарняного комплексу,
  • об’єкт незавершеного будівництва котельні лікарні.

2. Передати з 31 грудня  2020 року (безоплатно) із спільної  власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району Монастириській міській раді будівлю за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська область (адмінбудинок).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету.

Голова районної ради                                                                                                                      Володимир ДАНИЛЮК