«Гаряча лінія» на тему «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців»

В п’ятницю 20 березня 2020 року у приміщенні Монастириської ДПІ Козівського управління Головного управління Державної одаткової служби у Тернопільській області з 11.00 по 12.00 відбудеться «гаряча лінія» на тему «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб – підприємців».

На запитання громадян відповідатиме Соболик Галина Миколаївна – СДІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Козівського управління Головного управління  ДПС у Тернопільській області за  номером телефону  03555  (2-15-90).