16 жовтня 2019 року о 10.00 год.в районній раді відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
тридцять сьомої позачергової сесії Монастириської районної ради
 Тернопільської області сьомого скликання
  1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О.,Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприйняття нової редакції Закону України про особливий статус Донбасу, так званої «формули Штайнмаєра».
  2. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Служби безпеки України з приводу неприпустимості відведення сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних формувань спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України, від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
  3. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В., Генерального прокурора України Рябошапки Р.Г., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.П., Директора Державного бюро розслідувань Труби Р.М. щодо силового розгону мирного протесту ветеранів антитерористичної операції – операції об’єднаних сил і мешканців міста Соснівка Львівської області 21 вересня 2019 року.
  4. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  щодо  продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
  5. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.
  6. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
  7. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  8. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради.
  9. Різне.