29 січня 2019 року о 9.00 год.в залі засідань районної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища, з питань промисловості та з питань законності, регламенту

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
тридцятої позачергової сесії Монастириської районної ради
 Тернопільської області сьомого скликання

1. Про заміщення депутатів Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району в комунальну власність територіальної громади м. Монастириська.
  3. Про затвердження договорів  про міжбюджетні трансферти.
  4. Про районний бюджет на 2019 рік.
  5. Про план роботи Монастириської районної ради на 2019 рік.
  6. Про затвердження розпоряджень голови Монастириської районної ради.
  7. Про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Монастириському районі на 2017-2018 роки та про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Монастириському районі на 2019-2020 роки.
  8. Про районну програму створення  та введення містобудівного кадастру на 2018-2020 роки.
  9. Про районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки.
  10. Про програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Монастириського району на 2019 рік.
  11. Про районну програму сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Монастириського району на 2019-2021 роки.
  12. Про надання дозволу Монастириському районному територіальному медичному об’єднанню на списання Гастродуоденоскоп ГД-Б-ВО4, Гастродуоденоскопа Пучок МТ-11.
  13. Про посадовий оклад директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради Мушинського А.А.
  14. Про затвердження висновку про вартість нежитлового приміщення (загальною площею 30,3 м2) кінотеатру «Зустріч».
  15. Про харчування дітей у навчальних закладах Монастириського району у 2019 році.
  16. Різне.