26 СЕРПНЯ 2020 РОКУ О 10.00 ГОДИНІ В КАБІНЕТІ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ СОРОК ЧЕТВЕРТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МОНАСТИРИСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

МОНАСТИРИСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ  РАДИ

21 серпня 2020 року                                          м. Монастириська                                 №48

Про скликання сорок четвертої

позачергової сесії Монастириської

районної ради сьомого скликання

1. Відповідно до частин четвертої, п’ятої та дев’ятої статті 46, пункту 1 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 26 серпня 2020 року о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради сорок четверту позачергову сесію Монастириської районної ради сьомого скликання.
  2. На розгляд Монастириської районної ради винести питання:

2.1. Про припинення в результаті реорганізації юридичної особи  комунальної установи Монастириської районної  ради «Монастириський районний методичний кабінет» шляхом перетворення.

Голова районної ради                                                                                                           Володимир ДАНИЛЮК