Шановні жителі Монастириського району!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Пам’ятайте! Наша державна незалежність – це не тільки прапори, паради і символи. Це і всі ми! Кожна людина, кожна родина, кожна команда. Ви робите цю незалежність, тримаєте її на своїх плечах, плекаєте її в своїх серцях і душах, захищаєте її, як можете.

Ми дякуємо вам за це! На вас тримається сила країни. Наша віра, наша небайдужість, любов і надія ведуть нас вгору, адже, як писав Іван Франко, «я син народу, що вгору йде».

Вітаємо вас! Зичимо добра, міцного здоров’я та удачі! І неодмінно – щастя! Ми маємо право бути щасливими  у власній країні – найкращій в усьому світі! І ми будемо!

Слава Україні!