18 червня свій 70-річний ювілей святкує український громадсько-політичний діяч, господарник, заслужений працівник сільського господарства України Курницький Іван Іванович

У цей чудовий святковий день свій 70-річний ювілей святкує український громадсько-політичний діячгосподарник, заслужений працівник сільського господарства України, колишній голова Монастириської районної державної адміністрації та Тернопільської обласної державної адміністрації, колишній голова Тернопільського територіального відділення Антимонопольного комітету України  Курницький Іван Іванович.

Іван Іванович доклав чимало зусиль для розвитку й процвітання нашого району, а тому заслужив велику повагу серед колег і жителів району. Для всіх нас він є прикладом ефективного керівника, справжнього патріота і мудрого наставника.

Від імені Монастириської районної ради, усіх жителів району висловлюємо щирі вітання із цим чудовим святом. Зичимо міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму та подальших звершень. Ми вдячні Вам за Ваш професіоналізм, самовіддану, послідовну та наполегливу працю, котрі беззаперечно внесли вагомий внесок у розвиток нашого краю та України в цілому.