ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Відповідно до розпорядження голови Монастириської районної ради від 01.09.2020 №50 «Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Монастириська районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Дата прийняття документів для участі  у конкурсі: з 03 вересня 2020 року по 17 вересня 2020 року за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію;

- резюме;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- програма розвитку та/або перспективний план.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Дата проведення конкурсу: 21 вересня 2020 року о 10 год. в приміщенні Монастириської районної ради за адресою: вул. Шевченка, 19, м. Монастириська, Тернопільська  область.

За довідками звертатись у Монастириську районну раду за тел. 2-20-96, електронною адресою: 04058216@maіl.gov.ua Павлік Марія Юріївна.

Керуючий справами

районної ради                                                                                                              Марія ПАВЛІК