ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду педагогічних працівників комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Відповідно до рішення сорок четвертої сесії  Монастириської районної ради від 26.08.2020 №520 «Про утворення комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», наказу директора центру професійного розвитку педагогічних працівників  від 20.10.2020 № 01 оголошується конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

• консультант з дошкільної освіти, початкової освіти ( 1ставка);
  • консультант з математики, фізики, інформатики, дистанційного навчання (1 ставка):
  • консультант з хімії, біології ( 0.5 ставки);
  • консультант з кадрових питань: супервізія, сертифікація, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, атестація (0,5 ставки);
  • консультант з історії, правознавства, громадянської освіти (0,5 ставки);
  • консультант з іноземних  мов,  іклюзивного навчання, індивідуального навчання (педагогічний патронаж, сімейне (домашнє) навчання, екстернат) (1 ставка);
  • консультант з предметів естетичного циклу (музики, малювання, мистецтва), трудового навчання, основ християнської етики, груп подовженого дня (0.5 ставки);
  • консультант з виховної роботи, національно-патріотичного виховання (0,5 ставки);
  • консультант з фізичної культури, Захисту України, географії, економіки (0.5 ставки);
  • консультант з організації роботи шкільних бібліотек, музейної справи, роботи педагогічних працівників по конкурсному відбору підручників (0.5 ставки).

Вимоги до працівника центру професійного розвитку педагогічних працівників: посаду педагогічного працівника Центру  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності, пройшла конкурсний відбір на посаду педагогічного працівника Центру  (далі – конкурс) та визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору педагогічних працівників комунальної установи Монастириської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Дата прийняття документів для участі  у конкурсі: з  21жовтня 2020 року по 02 листопада 2020 року за адресою: вул. С.Бандери, 5, м. Монастириська, Тернопільська  область.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні термін такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію або резюме;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Дата проведення конкурсу:  03 листопада 2020 року о 10 год. у приміщенні актової зали відділу освіти, молоді та спорту Монастириської РДА за адресою: вул. С.Бандери, 5, м. Монастириська, Тернопільська  область.

За довідками звертатись у центр професійного розвитку педагогічних працівників за тел. 2-00-46, Тиханська Тетяна Михайлівна.

Директор центру                                                                                                                    Тетяна ТИХАНСЬКА