17 ГРУДНЯ 2019 РОКУ О 10.00 ГОД.В РАЙОННІЙ РАДІ ВІДБУДЯТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Проект порядку денного

тридцять дев’ятої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про внесення змін до програми розвитку лісового господарства Монастирищини на 2017-2021 роки.
  2. Про внесення змін до Порядку надання послуг зубопротезування для учасників АТО.
  3. Про районну програму «Ветеран» на 2020-2024 роки.
  4. Про районну програму щодо організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту населення Монастириської райдержадміністрації на 2020-2024 роки.
  5. Про регіональну цільову програму “Дітям Тернопільщини — якісне харчування”.
  6. Про внесення змін до програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради на 2018-2020 роки.
  7. Про посадовий оклад директора комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради Мушинського А.А.
  8. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Монастириський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради на 2020 рік.
  9. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.
  10. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  11. Про районний бюджет на 2020 рік.
  12. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
  13. Про зміни у складі постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту і зв’язку, торговельного і побутового обслуговування.
  14. Про  надання дозволу  КНП «Монастириський районний центр первинноої медико-санітарної допомоги» Монастириської районної ради на списання Дифібрилятора ДКИ-Н02.
  15. Про харчування  дітей у  навчальних закладах Монастириського району у 2020 році.
  16. Про погодження встановлених площ земель населених пунктів на території Монастириського району.
  17. Про  підтримку рішення Тернопільської обласної ради від  06.11.2018 року № 171 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Тернопільської області».
  18.  Різне.