сорок третьої сесії Монастириської районної ради

Тернопільської області сьомого скликання

1. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської  обласної ради до Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, щодо спроб перегляду Закону України «Про забезпечення функціонування  української мови як державної» у Конституційному Суді України та визнання його неконституційним.
  2. Про підтримку звернення та заяви депутатів Тернопільської  обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Генерального прокурора Ірини Венедіктової щодо неприпустимості політичних переслідувань лідерів і представників опозиційних партій демократичного спрямування, учасників Революції Гідності, громадських активістів.
  3. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської  обласної ради до Міністерства освіти і науки України щодо збереження предмету  «Християнська етика» у програмах закладів загальної середньої освіти України».
  4. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської  обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо забезпечення соціальних та економічних гарантій медиків та інших працівників, залучених до безпосередньої боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-19).
  5. Про звернення Монастириської районної ради щодо законодавчого захисту та підтримки інституту сім’ї, захисту прав жінок та дітей, ефективної протидії домашньому насильству та недопущення агресивного нав’язування суспільству сексуальних девіацій.
  6. Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2019 рік.
  7. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти.
  8. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
  9. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за липень 2020 року.
  10. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  11. Про звернення депутатів Монастириської районної ради до Президента України, Тернопільської обласної державної адміністрації з приводу негайного виконання рішення сесії Тернопільської обласної ради про зміни до обласного бюджету на 2020 рік.
  12. Про внесення змін до рішення Монастириської районної ради від 19 червня 2020 року №502 «Продовження дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Монастириського району».
  13. Про надання платних послуг Районним  палацом культури Монастириської районної ради.
  14. Про списання з позабалансового рахунку 05 «Гаранти та забезпечення» Монастириської районної ради  автомобіля ВАЗ-21213 «Нива», балансовою вартістю 36623 грн., державний номерний знак 034-77ТЕ.
  15. Про затвердження ліквідаційного балансу Монастириської центральної районної комунальної лікарні.
  16.  Про затвердження тарифів платних медичних послуг КНП «Монастириська центральна районна лікарня» Монастириської районної ради.
  17. Про припинення в результаті реорганізації  юридичної особи  комунальної установи Монастириської районної  ради «Монастириський районний методичний кабінет» шляхом перетворення.
  18. Про внесення  змін до програми підтримки розвитку Козівського управління Головного управління ДФС у Тернопільській області щодо забезпечення надходжень до районного бюджету на 2019-2021 роки та рішення районної ради від 09.07.2019 року № 403.
  19. Різне.